Події
Війна в Україні У Нікополі внаслідок російських атак загинула літня жінка, ще четверо людей зазнали поранень
23 вересня близько 10:00 ворог спрямував декілька дронів на приватні оселі вздовж берегової лінії міста Нікополя. Внаслідок одного з ударів сталася пожежа, люди намагалися загасити вогонь. В цей момент сталося повторне влучання FPV-дрона - смертельні поранення отримала 70-річна жінка. До лікарні також було доставлено 47-річну сусідку загиблої. Пошкоджено декілька приватних осель.
22 вересня після 19:00 окупанти поцілили FPV-дроном у двір приватного будинку в Марганці. Поранення отримав 19-річний мешканець оселі, який перебував на подвірʼї. Хлопцю надали медичну допомогу.
Загалом за минулу добу чергові частини Нікопольського районного управління поліції опрацювали півсотні повідомлень про обстріли. Зафіксовано удари по Нікополю, Марганцю та селах Мирівської, Червоногригорівської, та Покровської сільської та міської громад. Застосовували ударні дрони, артилерію та БпЛА. На місця були скеровані слідчі-оперативні групи поліції, які зафіксували пошкодження інфраструктури, декількох приватних підприємств, гаража, автомобіля, господарських споруд та житлових будинків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Запоріжжі 20-річний студент зґвалтував неповнолітню: що вирішив суд;
15 років ув’язнення отримав мешканець Степногірська за коригування ворожого вогню;
Суд виніс вирок вбивці підлітка Максима Матерухіна на київському фунікулері.
Редакція reporter.ua
Автор статті
Нікополь
Після сильного обстрілу та отриманих поранень родина зважилася виїхати з Нікополя: «Білий янгол» евакуював матір з двома дітьми Наприкінці липня 37-річна мешканка Нікополя Анна звернулася до поліцейського екіпажу «Білий янгол» із проханням допомогти виїхати з міста разом із 13-річним та 4-річним синами.
Нікополь
На Нікопольщині чоловік під час сварки вдарив ножем співмешканця сестри: справу передали до суду Слідчі Нікопольського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 43-річного чоловіка, якого обвинувачують у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень.
Нікополь
На Нікопольщині медики прийняли пологи прямо в кареті швидкої На Нікопольщині медикам довелося приймати пологи просто дорогою до лікарні. 33-річну жінку везли до пологового, однак малюк вирішив не чекати.
Нікополь
На Нікопольщині громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн Йдеться про ділянку площею 1 гектар. Як встановила прокуратура, орендар тривалий час не виконував умови договору та систематично не сплачував орендну плату. Через це громада недоотримувала кошти.
Нікополь
Наводив удари по Нікополю та самовільно залишив навчальний центр ЗСУ: СБУ затримала агента гру рф Контррозвідка СБУ затримала на Дніпропетровщині чоловіка, якого підозрюють у співпраці з російською воєнною розвідкою. За даними слідства, він збирав інформацію для наведення артилерійських і дронових ударів по Нікополю.
Нікополь
Серед постраждалих – діти: безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок 14 серпня Сьогодні вночі, 14 серпня, понад 10 разів ворог атакував Нікопольщину безпілотниками. Четверо людей дістали поранень.