
Поліція Нікополя розшукала двох дітей: 11-річну Шоботову Кіру та її 13-річного брата Шоботова Сергія
Ювенальні поліцейські знайшли дітей, з ними все добре - жертвою злочину не стали.
Нагадуємо, що 11 вересня о 20:30 до Нікопольського РУП звернулася мати дітей та повідомила, що діти вдень пішли гуляти та до цього часу не повернулися.
Прикмети дівчинки: на вигляд 10-12 років, зріст 140 см, волосся світло-русяве, зачіска типу каре. Одягнена у блакитний спортивний костюм.
Прикмети хлопчика : на вигляд 12-15 років, волосся світло-русяве.
Був одягнений у спортивні штани чорні чи темно-сині "Адідас", футболку синю з жовтим зображенням мультяшного героя.
З собою у дітей був червоний спортивний велосипед, чорні диски на колесах, рюкзаки та ноутбук, мобільний телефон.
Якщо вам відома будь-яка інформація про місце перебування дітей, просимо повідомити до Нікопольського РУП або за телефонами 095 938 27 56, 066 888 62 30 або 102.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Не дотримувався безпечної дистанції: у Запоріжжі зіткнулися два автомобілі;
Де у Дніпрі не буде води 12 вересня: адреси;
Вдарив знайомого ножем у живіт: упродовж кількох годин поліція Дніпра затримала злочинця.