Дівчата з Нікополя стали призерками Кубка Європи зі скелелазіння у Франції

У Лавалі (Франція) 21-22 жовтня відбувся фінал Кубка Європи серед дорослих зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь найсильніші скелелази Європи – 44 чоловіка і 30 жінок, серед яких були і вихованки ДЮСШ «Електрометалург», майстри спорту України Аліна Щигарєва і Оксана Бурова.

Про це повідомила тренер Ірина Борщаговська та група «Нікополь феросплавний».

За підсумками результатів всіх етапів Кубка Європи за 2022 рік Аліна Щигарєва стала чемпіонкою Кубка Європи у швидкості, а Оксана Бурова - бронзовою призеркою.

Григорій Ільчишин (Одеса) став бронзовим призером Кубка Європи у швидкості.

«Кубок Європи складався з 6 етапів. Це справжній марафон, який наші спортсменки гідно витримали у такий непростий час. Дякуємо усім, хто доклав зусилля до нашої спільної перемоги! Особливо вдячні Нікопольському заводу феросплавів за постійну підтримку, за віру в нашу перемогу!», - розповідає тренер-викладач відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург» Ірина Борщаговська.

Вітаємо Аліну та Оксану, а також їх тренера Ірину Борщаговську!

Вікторія Марчук з Запоріжжя виборола «бронзу» на турнірі з паратхеквондо у Великобританії;

Юні рок-н-рольщики з Павлограда стали віце-чемпіонами Етапа Кубка світу в Словенії;

Андрій Гусенко з Дніпра взяв «бронзу» на чемпіонаті Європи в класі яхт L30 в Італії.