Аліна Щигарева з Нікополя стала віце-чемпіонкою Кубку Європи зі скелелазіння в Німеччині

Вчора, 25 вересня, в Гамбурзі (Німеччина) проходив передостанній в сезоні 2022 року етап Кубка Європи зі скелелазіння у дисципліні швидкість. Українські спортсмени здобули повний комплект нагород. Чемпіоном став Григорій Ільчишин (Одеса) , срібну нагороду виборола Аліна Щигарева з Нікополя. Третім закінчив змагання і став бронзовим призером Костянтин Павленко (Одеса).

Про це повідомляє тренер Ірана Борщаговська, 4sport.ua та Федерація альпінізму та скелелазіння України.

Аліна Щигарева – вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Нікопольського феросплавного завода.

В змаганнях прийняли участь спортсмени з 7 стран Європи, включаючи і Україну.

Дівчата з Жовтих Вод та Кривого Рогу стали призерками студентського Кубка світу з самбо;

Валерія Гальченко із Запоріжжя взяла срібну медаль із пожежно-прикладного спорту;

Футболіст-волонтер Роман Зозуля, діаспора та посольство України в Іспанії збирають на «Байрактар» для України.